Práce: " Na této stránce se nechci vytahovat , chci pouze nastínít to co všechno jsem v životě dělal."

Prostě jsem DOBREJ!!!!!!!!!!

?!?! možná ?!?! hm: ale přeci tady nebudu celému světu psát o tom, co neumím, na to je mi i Internet malej :-)

> Pracuji u firmy SEBOLD Centron s.r.o. kde navrhuji koupelny.Zpracování technických návrhů , architektonická řešení a mnoho dalších souvisejících služeb raději zavolejte a já Vám řeknu co všechno je možné. ( 02 / 66039212 )


- Dříve jsem pracoval jako Instalatér, ve firmě mého otce (drsná, ale dobrá zkušenost), kam jsem nastoupil již ve druhém ročníku na praxi.

přínos: Takže dřina a práce je mi vlastní. Manuální zručnost technické dovednosti, žádná stavební profese mi není cizí ( dokonce jsem na brigádě na hradě ve Velharticích opravoval štuky na komínech )


- Potom jsem pracoval při nástavbovém studiu u firmy MK- Trade Direct, která s úspěchem měnila svůj název, ale její MK zůstalo vždy. U této firmy jsem pracoval jako prodavač kancelářské a výpočetní techniky. Zde jsem pomalu rostl a rostl a rostl. Přes počítačového technika na prodejce kancelářského nábytku a techniky (všechno co se dá použít v kanceláři :-), časem jsem začal i navrhovat kanceláře na počítači , během této doby jsem se věnoval i obchodnímu styku s dodavateli, zákazníky a také s montážními společnostmi.Po vypracování se na nejvyšší možnou pozici jsem strávil rok života na Slovensku , kde jsem úspěšně založil pobočku firmy. Jelikož jsem působil v zahraničí a většina našich velkých dodavatelů sídlila v Itálii byl pro mě samozřejmostí i zahraniční obchodní styk. Proč jsem skončil? Člověk chce jít profesně výše a dál, kdo pak by se vlka bál.(jmenuji se Beránek)

přínos: technická práce s PC (HW: rozebrat, složit, opravit atd ......SW: programy všeho druhu, k čemu se dostanu to zvládnu, internet:-) obchodní činnost, zahraniční obchod, vedoucí činnost - vedení kolektivu, skladová evidence, pokladní činnost, návrhy interiérů, truhlářská výroba, interiérová řemeslná tvorba.Znalost kancelářské techniky (pc, kopírky, faxy el. diáře apod. (podloženo školeními)).Návrhy a realizace logistiky - logistická činnost.


- Další obchodní činnosti , která mě obohatila o zkušenosti, jsem se věnoval jako zaměstnanec firmy Kulkoni, která obchodovala s PC monitory a příslušenstvím (velkoobchod). Zde jsem prohloubil znalosti a prošel obchodním školením a přípravou. Ale sedět u telefonu a nabízet monitory, a vlastní obchodní činnosti se nevěnovat, mě příliš nebavilo, denně kontaktovat x firem a ptát se zda nechtějí naše monitory , byla nezajímá telefonistická otročina( jak u pásu ve fabrice), ale na druhou stranu bohatá a hodnotná zkušenost při jednáni se zákazníky a obrovský přínos po technické stránce.(účastnil jsem se opravy výrobní vady na 400 monitorech - vybalit , rozebrat , přepájet, smontovat, zabalit, pět lidí je moc??-)

přínos: obchodní školení, prodejní školení, technická školení v daném oboru, možnost ve velké míře komunikovat ze zákazníky. Prohloubení znalostí a zkušeností při jednání. Práce v kolektivu.


- Jedním z dalších povolání bylo obchodování pro SERVODATA. Tato firma má výhradní zastoupení několika výrobců záznamových zařízení HDD., CD, DVD, DLT, DAT. Já osobně jsem pracoval v divizi zálohovacích zařízení . Klasická velkoobchodní prodejní činnost pro zálohovací zařízení větších objemů dat . To byli převážně 50 GB-tových SIDEWINDER a jeho knihovny , jednotky DLT a jejich knihovny , většinu těchto zařízení užily elektrárny a velké společnosti jako např. radiomob...., statní velké organizace., banky , tv,atd... . Při této práci jsem jednal se zákazníky vyšších obchodních kruhů , to znamená vyšší obchodní činnost pro důležité osoby.Tato práce byla velmi zajímavá a byla pro mě osobním přínosem , jak po technické tak po obchodní stránce.

přínos: obchodní a technická školení